Eco Systems

Oferta dla klienta indywidualnego

Zalety stosowania paneli fotowoltaicznych:

  • Pozyskiwanie energii wprost ze słońca jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem
  • Wykorzystanie odnawialnego źródła energii jest całkowicie bezemisyjne co pozwala chronić środowisko
  • Prawidłowo zaprojektowane instalacje fotowoltaiczne są całkowicie bezobsługowe i mogą służyć przez wiele lat przy bardzo niskich kosztach eksploatacji
  • Inwestycja w system fotowoltaiczny przynosi po pewnym czasie wymierne korzyści finansowe
  • Panele fotowoltaiczne przetwarzają nie tylko promieniowanie bezpośrednie, ale także odbite i rozproszone w pochmurny dzień co pozwala na pełne wykorzystanie dostępnej energii, w przeciwieństwie do systemów solarnych
  • Szybki i łatwy montaż

Wykorzystaj energię słońca! Zapewniamy pełen zakres usług. Od sprzedaży i montażu, po wszelkie prace związane z serwisem paneli fotowoltaicznych, dostosowanych do użytku domowego.

Zielona Energia daje wiele możliwości, które znajdują się w zasięgu Twoich rąk. Produkcja własnej, darmowej energii elektrycznej to najważniejsza zaleta paneli słonecznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu można również ogrzać dom, czy podgrzać wodę użytkową.

Wybierając naszą firmę, nie musisz martwić się o nic. Nasi eksperci przygotują projekt, dostosowany do Twoich potrzeb. Uwzględnią specyfikę domu i dachu, wybierając najlepsze rozwiązania, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. To bardzo ważne, gdyż od samego początku zależy nam na tym, byś od razu mógł korzystać w pełni z instalacji fotowoltaicznej.

Już dziś wykorzystaj pełen potencjał energetyczny, jaki daje nam natura, czyli energię ze słońca. Obniż maksymalnie rachunki za prąd, a przy okazji zadbaj o środowisko. Pamiętaj, że nasz zespół jest do Twojej dyspozycji nie tylko podczas montażu, ale i przy ewentualnych pracach serwisowych.