Eco Systems

FAQ

Dla właściwego doboru wielkości instalacji fotowoltaicznej należy określić roczne zużycie energii elektrycznej. Na rachunku od dystrybutora energii mają Państwo wyszczególnione zużycie w kWh. Polska rodzina średnio zużywa ok. 3 000 kWh rocznie. Dla takiego zużycia optymalną wielkością systemu PV jest system fotowoltaiczny o mocy 3 kW.

Przyjmuje się, że z 1 kW mocy zainstalowanej w Polsce uzyskamy ok. 950 kWh-1050 kWh energii elektrycznej rocznie. Stąd dla domu jednorodzinnego optymalna instalacja powinna mieć ok. 3 kW zainstalowanej mocy (12 paneli fotowoltaicznych o mocy 250 W).

Standardowy wymiar paneli 250 W to 1×1,7 m. Dla 3 kW systemu na dachu skośnym potrzebujemy powierzchnię ok. 20 m².

Nazywana inaczej życiodajną energią. Jest to promieniowanie elektromagnetyczne, które emituje fale o różnej długości, tym samym produkuje ciepło, które jest w stanie ogrzewać m. in. pomieszczenia. Podczerwień stosowana jest w przemyśle i medycynie. Ma właściwości zdrowotne. Poprzez rozgrzewanie, rozszerza naczynia krwionośne i poprawia krążenie. Usuwa przy tym toksyny z naszego ciała, poprawiając ogólny stan zdrowia i samopoczucia.

Jak najbardziej. Promieniowanie podczerwone ma właściwości lecznicze i prozdrowotne. Działa rozluźniająco, uspokajająco, obniża ciśnienie krwi i optymalizuje działanie organów wewnętrznych. Folia grzewcza nie wchodzi w żadne reakcje z wodą i jest w 100% bezpieczna. Eco Systems jest praktycznie niewidoczny, przez co zmniejszamy do zera ryzyko występowania urazów czy poparzeń u małych dzieci i zwierząt.

Bez obaw. Technologia ogrzewania pomieszczeń metodą podczerwieni jest dość innowacyjna, a inwestycja bardzo opłacalna. System nie wymaga żadnych przeglądów, jego działanie jest bardzo wydajne i potrafi służyć nawet przez kilkanaście lat. W folii nie odkłada się kamień, ani inne produkty uboczne podgrzewania, przez co działa przez lata bez szwanku. Zachęcamy również do osobistego kontaktu, gdzie chętnie odpowiemy na pytania dotyczące realizacji i wyceny.

Nie ma problemu! Jesteśmy bardzo elastyczni i swoją ofertę dopasowujemy do Państwa oczekiwań. Działamy według potrzeb. Ze względu na to, że folię można przycinać, sami Państwo możecie wybrać, jakie miejsce chcecie dogrzać – lustro, jedną ze ścian, sufit, czy podłogę na przedpokoju.

Nie. Metoda ogrzewania pomieszczeń podczerwienią jest jedną z najbezpieczniejszych i najbardziej preferowanych metod ogrzewania dla alergików. Poprzez minimalny ruch powietrza niweluje krążenie i migrację alergenów. Eco Systems utrzymuje stałą wilgotność powietrza, przez co nie utrudnia oddychania nawet w okresie grzewczym, który często bywa uporczywy dla chorych osób.

Nic prostszego. Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku, gdzie można wysłać wiadomość do nas, zobaczyć naszą pracę, poczytać ciekawostki i dowiedzieć się o nowych projektach. Oprócz tego, telefon, e-mail oraz adres do nas, podany jest w zakładce: Kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.