Typy paneli

Oferujemy dwa typy paneli fotowoltaicznych:

PANEL MONOKRYSTALICZNY ZNSHINE

Nowej generacji ogniwa fotowoltaiczne, pokryte warstwą samoczyszczącego grafenu. Technologia Multibusbar – opiera się na siatce przewodów z drutu miedzianego o średnicy zaledwie 360 mikronów pokrytej stopem SnPbAg o grubości 15 mikronów. Ilość busbarów na każdym ogniwie wynosi 12. Technologia ich wykonania i mikroskopijna grubość zapewnia większy współczynnik wypełnienia niż w ogniwach z kilkoma płaskimi bus barami, które odbijają promienie słoneczne zamiast je absorbować. Okrągłe przewody powodują odbicie bezpośrednio padających promieni słonecznych pod kątem i ich powrót do ogniwa.

Ogniwa zawierają grafenowe szkło samoczyszczące. Tajemnica tkwi w hydrofilno fotokatalitycznej powłoce grafenu, którą szyba jest pokryta od zewnątrz. Wykorzystywany jest tu proces fotokatalizy, czyli rozkładu zanieczyszczeń organicznych, osadzających się na powierzchni szyby, pod wpływem promieni UV. Hydrofilne właściwości powłoki powodują, że rozłożony brud swobodnie spływa z szyby wraz z deszczem lub strumieniem wody. Ponadto hydrofilność przyczynia się do równomiernego schnięcia całej szyby po kontakcie z wodą i nie pozostawia żadnych smug podeszczowych. Zabrudzenia paneli fotowoltaicznych odpowiadają prawie za 10% strat w uzyskach energii słonecznej.

Znshine-ZXM6-T60Polski

PANEL POLIKRYSTALICZNY BOVIETA

Panel fotowoltaiczny Bovieta to rozwiązanie ekonomiczne, cechujące się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Panele te są obecnie jednymi z najpopularniejszych modeli na rynku. Wysoka jakość wykonania, potwierdzona niezależnymi testami, połączona z przystępną ceną to dowód, że inwestycja w fotowoltaikę jest bardzo opłacalna.

Panele Bovieta to panele polikrystaliczne. Nie dobiegają parametrami od innych paneli tego typu na rynku.

Najważniejsze cechy:

  • Wytrzymałość 5400 Pa na obciążenie śniegiem, oraz 2400 Pa na obciążenie wiatrem
  • Liczne certyfikaty, m. in. 1000VDC UL, UL 1703, wydanie 3, TUVIEC 61215, IEC 61730, CEC, MCS, CE
  • Dwukrotna inspekcja EL
  • Gwarancja producenta: 12 lat na uszkodzenia mechaniczne i 25 lat wydajności liniowej

BOVIET-BVM6610P-270